İddaa’da Sistem Çeşitleri

İddaa’da Sistem Çeşitleri

 

Online iddaa sitelerine kayıt olup buralardan en yüksek iddaa oranları ile kendinize bir yer bulun ve tek maç da oynama şansına sahip olun. Hem sistem oynayabilirsiniz hem de bu sistemlerden çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Sistem 4 5 6 : Bu sistem türü size bir çok maçı bir araya yazmanızı sağlamakla kalmayıp ayrıca çok daha fazla kazanmanızı da sağlamış olur. Ama şu da var, eğer ki bu maçlarınız düşük oranlara sahipse alacağını miktarlar da azalır. O yüzden bu tarz bir iddaa sistem çeşidini seçecekseniz yazdığınız maçlar size yüksek getirmeli. 6 maçın yazıldığı bu kuponda en az 4 maçın tutması gerekiyor. 4 maç tutarsa para alırsınız. 5 maç tuttuysa eğer 4’lü ve 5’li maçların kombinasyonu bir biri ile çarpılır. Ortaya güzel rakamlar çıkacaktır.6 maç ise zaten kuponun tamamı doğru tahminlerle dolu demektir.

Sistem 3 4 5 : Bu yukarıda anlattığımdan ziyade biraz daha geri planda kalıyor ama yine de çok oynanan bir çeşit. Burada 5 maç yazılır. En az 3’ü tutmalıdır. Vereceğiniz kupon parası 4 5 6 sistem türüne göre daha azdır. O yüzden bunu oynamak çok daha kolaydır.

Sistem 2 3 4 : Sistem 2 3 4 dediğimizde ise bize gereken şey kesinlikle doğru tahminlerdir. Dikkat ederseniz maç sayısı 4’e düştü. Bir kuponda 4 maç yazılıdır. En az 2’si tutmalıdır. Fazla param yok diyenler bunu oynarsa çok daha karlı çıkacaktır.

Sistem 1 : Sistem 1 en kolay sistem çeşididir. Arkanıza yaslanarak rahatlıkla maç yazabilirsiniz. Ancak burada yatırılan para yazılan maç sayısı ile alakalıdır. En az 3 banko yazıp altına 9 maç yazabilirsiniz. Bu da 9 TL eder. Bankolar mecburen tutmalıdır. Alttan da en az bir maç gelmelidir. (9 maçtan en az 1’i tutmalıdır.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir