Harry Kane’in Tottenham Sevdası Bitmeyecek

Harry Kane ’in Tottenham Sevdası Bitmeyecek

Harry Kane ’in Tottenham’dan ayrılacağı yönünde haberlerin çıkması, ünlü futbolcuyu rahatsız etti. “Uzun, çok uzun zaman kalacağım” açıklaması yapan Harry, derbide attığı gollerle de adından bir kere daha söz ettirdi.

Kane’in Yanıtı

Harry Kane’in Tottenham kariyerini bitireceği ile ilgili söylentilerin ayyuka çıkmaya başlaması, hem camiayı hem de futbolcuyu rahatsız etti. Harry bu duruma en güzel cevabını 2 dakikada 2 gol atarak, maç skorunu belirlemesiyle vermiş oldu. Maç sonrası yaptığı basın açıklamasında takımından ve ortamından çok memnun olduğunu, daha uzun zaman bu forma için ter dökmek istediğini beyan etti. Aklının başka takımlarda olduğunu ima eden yorumculara en güzel cevabı attığı gollerle verdiğinin altını çizen Kane, tüm konsantrasyonunu Tottenham için kullandığını ve şüphelerin artık sona ermesini istediğini belirtti.

Geleceği Parlak

23 yaşındaki futbolcunun, uzun dönemli kontrata yanaşmaması bazı çevreler tarafından “isteksiz” olarak yorumlanmasına sebep olurken, genç yıldızın performansı da gözlerden kaçmıyor. Londra derbilerinde attığı goller oldukça belirleyici. Harry Kane şuana kadar; West Ham’a 6 maçta 5 gol, Arsenal takımına 4 maçta 5 gol, Chelsea’ye 4 maçta 3 gol, Crystal Palace’a 5 maçta 2 gol ve QPR’a da 2 maçta 2 gol atmayı başarmıştır.

Harry Kane Kimdir?

Harry Kane 1993 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. Birçok takımın altyapısında görev alan oyuncu şuan Tottenham Hotspur’da forma giymektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir